Spárovací pistole - zahnutá koncovka TO-04452

Není skladem

Spárovací pistole na maltu - zahnutá označení TO-04452 je určena pro nanášení malty, tmelů, omítek na místa kam se není možné úplně snadno dostat při běžných zednických pracích. Tato… Zobrazit více

Kód TO-04452
Výrobce Vorel
349 Kč 288 Kč bez 21% DPH

Spárovací pistole na maltu - zahnutá označení TO-04452 je určena pro nanášení malty, tmelů, omítek na místa kam se není možné úplně snadno dostat při běžných zednických pracích. Tato spárovací pistole je zakončena zahnutou hubicí. Uvnitř mechanismu se pohybuje dvojitý gumový píst, který zajišťuje jednoduché stlačení při vytlačování stavební hmoty.

Hlavní výhodou práce s touto spárovací pistolí je přesnost a čistota (materiál je dopraven tam kam směřujete a odpadá tak klasické opadávání malty všude okolo). Klasickým příkladem využití je vyplňování štěrbin, mezicihlových prostor, spárování kamenů, spárovaní obložek dveří, je možné použití i na podlaze či ve svislém směru a mnoho dalšího.


Tipy k přípravě stavební hmoty:

Stavební hmota například malta musí být ve správné konzistenci. To znamená akorát tekutá nesmí být proto ani příliš tekutá, ani příliš hutná, aby šla správně vytlačovat. Pak je práce s pistolí hračka a materiál je dopraven přesně tam kam požadujete bez zbytečného zašpinění okolo. Materiál je poté možné ještě dohladit například hladítkem. 


Spárovací pistole - zahnutá koncovka TO-04452 specifikace:

  • Materiál: PVC,plast
  • Jednoduché nanesení stavebního materiálu
  • Práci zvládne i laik
  • Celková délka: 660 mm
  • Tryska (průměr): 20 mm


Práce se spárovací pistolí na maltu je velmi jednoduchá:

Pistoli ponoříte do připravené nádoby s maltou zatáhnete za držadlo zpět a dojde k naplnění zásobníku. Následně je možné začít vytlačovat maltu na určené místo. Po skončení práce nezapomeňte zásobník a celou pistoli pořádně opláchnout, aby byla připravená na příště opět čistá.


Ilustrační Video: ukázka použití spárovací pistole na maltu


Spárovací pistole na maltu - zahnutá

Parametry produktu

Koncovka Zahnutá
Průměr koncovky 20 mm
Výrobce Vorel

Potřebujete se zeptat?

Napište nám, pokusíme se vám poradit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání dotazu.