Sedací pytle

Základní informace

Provedení a materiály:
Pytle jsou vyráběny ze dvou různých materiálů. Základem je materiál nazvaný Klasik. Jedná se o polyesterovou tkaninu se zátěrem s PVC na rubové straně. Je velice odolný a pytle z něj vyrobené snesou velmi tvrdé zacházení, především od dětí. Tato látka je k dispozici v široké škále barev a v kompletní nabídce tvarů. Novinkou v naší nabídce je materiál CARABU. Tento luxusní materiál jsme si vypůjčili od čalouníků, kteří s ním potahují sedací soupravy. Je tedy možné barevně sladit vaši sedačku s naším sedacím pytlem. Z Carabu vyrábíme pouze modely Solid a Target.

Čištění a údržba:
Potah sedacích pytlů není snímatelný, takže si nemusíte lámat hlavu, jak jej dostat do pračky. Klasik snadno očistíte hadrem namočeným ve vlažné vodě s pracím práškem. Carabu se čistí obdobným způsobem. Navíc se pyšní povrchovu úpravou AquaClean a lze z něj odstranit nečistoty způsobené propiskou či permanentním fixem.

Náplň, náhradní náplň:
Pytel je naplněn ohromným množstvím polystyrenových kuliček. Kuličky jsou nové, nejedná se o žádný drcený recyklát, na který můžete narazit u výrobků asijské produkce. Vnitřní náplň se používáním pytle vždy postupně slehne - dříve k tomu dojde u Solidu na kterém dovádí dva dospělí, než u Targetu kde si hraje předškolák. Je proto možné doobjednat náhradní náplň, která se dovnitř přisype k tomu přizpůsobeným otvorem.