Karbonový infrazářič - CH1200LT White

Na objednávku 3-4 týdny

Karbonové infrazářiče CH1200LT jsou ideálním řešením na rychlé přitopení. Krásný moderní tvar, malý rozměr, vlastní stojan, to je ideální topidlo pro Vaši domácnost. CH1200LT má manuální… Zobrazit více

Kód 1200LT White
Rozměry Š x D x V - 8 x 17 x 70 cm
Výrobce THERMOWELL
3 645 Kč 3 012 Kč bez 21% DPH

K dopravě zdarma zbývá 3 835 Kč

Karbonové infrazářiče CH1200LT jsou ideálním řešením na rychlé přitopení. Krásný moderní tvar, malý rozměr, vlastní stojan, to je ideální topidlo pro Vaši domácnost. CH1200LT má manuální ovládání a 2 stupně regulace topného výkonu. Můžete vybírat ze dvou barevných variant - klasické černé, nebo luxusní bílé.


V interiéru se používá pro přitápění v obytných místnostech. Doma ho můžete dát vedle sedačky v obývacím pokoji, v kanceláři zas pod pracovní stůl. Využívají ho velké supermarkety pro vytápění pokladních míst. Uplatnění nalezne i v domácí dílně nebo garáži. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny. Své uplatnění nachází rovněž v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí klienta (je ho však nutné s ohledem na malou výšku umístit na podstavec nebo stolek).


Krytí IP44 umožňuje rovněž venkovní využití na zastřešeném místě, nevadí mu vzdušná vlhkost a snese i drobný déšť. Má rovněž velkou mechanickou odolnost. Můžete ho využívat na vytápění malého sezení na terase či balkonu, ve venkovním prodejním nebo výstavním stánku, apod. Ideální je umístit ho pod stůl, pokud máte teplo od nohou, máte pocit tepla na celém těle.


Infrazářič CH1200LT můžete využívat i jako jednoduchou náhradu za populární infrasauny. Stačí vystavit Vaše tělo jeho blahodárnému teplu. Infračervené teplo nezahřívá jen povrch, ale proniká hluboko do Vašeho těla, čímž dochází k uvolnění svalového napětí, příznivé stimulaci látkové výměny a k podpoře ozdravných procesů ve Vašem těle. Blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychlují léčbu zánětlivých a virových onemocnění. Díky funkci umožňující regulaci výkonu si tak můžete přes dálkové ovládání regulovat intenzitu tepelného záření, dle Vašich aktuálních potřeb.


Infrazářič CH1200LT má manuální otočný regulátor, jež umožňuje nastavení tří poloh : 0 = vypnuto / I = poloviční topný výkon (600W) / II = plný topný výkon (1200W).


CH1200LTU infrazářiče CH1200LT lze regulovat teplotu přes externí termostat, například zásuvkový termostat, nebo spínací hodiny, či spínat přes HDO signál Délka přívodní šňůry je 2,8m. Montážní konzole na zavěšení na stěnu nebo na univerzální teleskopický stojan jsou součástí balení.
Tento infrazářič má elektronické spínání, nelze ho proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 2,8m. Pevný stojan je součástí balení.
Infrazářič CH1200LT má krásný, moderní vzhled a pevný stojan, který umožňuje snadné přenášení a umístění infrazářiče v interiéru. Díky svému designu se hodí jak do klasických, tak i velmi moderních interiérů. Tento infrazářič milují nejen všechny ženy, ale díky jednoduchému ovládání je velmi oblíbený u seniorů a u zákazníků, kteří neholdují přetechnizovaným výrobkům. Skvělý výkon, vysoká kvalita, krásný design a úžasná cena, to je infrazářič CH1200LT.

Parametry produktu

2 stupě regulace teploty ANO
Barva Bílá
Dálkové ovládání NE
Digitálním termostat NE
Hmotnost 2 Kg
Krytí IP44
Rozměry Š x D x V - 8 x 17 x 70 cm
Výkon 600/1200 W
Výrobce THERMOWELL

Potřebujete se zeptat?

Napište nám, pokusíme se vám poradit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání dotazu.