!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vážení zákazníci od 11.07.2019 do 24.07.2019 čerpáme dovolenou. Objednávky přijaté v tomto období budou vyřizovány od 25.7.2019.

Dotazy či případné reklamace budeme řešit pouze přes E-mail v omezeném počtu. Děkujeme za pochopení. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!   DOVOLENÁ   !!!!!


Bouda pro psa izolovaná 120 x 80 x 80

Skladem 3-5 dní

Déšť, sníh, vítr, horko nebo zima, váš pes potřebuje místo, které ho bude chránit před každým počasím. Můžete si být jisti, že váš čtyřnohý přítel bude rád za nepříznivého počasí ve svém… Zobrazit více

Kód IB 120
Rozměry 120 x 80 x 80 cm
7 018 Kč 5 800 Kč bez 21% DPH

Déšť, sníh, vítr, horko nebo zima, váš pes potřebuje místo, které ho bude chránit před každým počasím. Můžete si být jisti, že váš čtyřnohý přítel bude rád za nepříznivého počasí ve svém „obýváku“.

Izolované boudy sestávají z kovového zinkovaného rámu, palubek a izolace 3 cm polystyren. Střecha je odklápěcí, odnímatelná, s pozinkovaným plechem, nebo palubková. Všechny rohy jsou chráněny proti okusu. Nožičky o velikosti 5 cm zabraňují pronikání vlhkosti od země. Dřevěné části jsou ošetřeny bezbarvým nástřikem proti plísním (nejedná se o lak či barvu) výrobcem je doporučena bezprostřední dodatečná ochrana dřeva bezbarvým vodou ředitelným lakem pro delší životnost a stálobarevnost dřeva bez výskytu tmavých skvrn (atmosférická a biologická koroze dřeva).

Pro plemena: Německý ovčák (fena), Rotvajler...

Dřevo:
Smrkové palubky, pero-drážka. Síla 19 mm, hoblované.

Vnitřní stěny:
Hladké, pro snadnou údržbu.

Izolace:
3 cm polystyren, ve střeše, podlaze, stěnách.

Nožičky:
Nožičky 5 cm chrání před zimou a vlhkem.

Vstup:
Chráněný pozinkovaným plechem proti okusu.

Konstrukce:
Pevný, kovový rám. Pozinkovaný.

Povrchová úprava:
1 x bezbarvý nátěr proti plísním a vlhkosti

Střecha:
Odnímatelná, rovná, s izolací. Krytina je pozinkovaný plech.

 

Cena přepravy bude upřesněna po objenání zboží, jelikož se jedná o objemné a váhově těžší zboží. O případné ceně dopravy nás prosím kontaktujte e-mailem.

Parametry produktu

Hmotnost 74 kg
Rozměry 120 x 80 x 80 cm
Šíře 80 cm
Výška 80 cm

Potřebujete se zeptat?

Napište nám, pokusíme se vám poradit.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání dotazu.