Závěsná houpací sedačka rádce

Závěsná houpací sedačka rádce

20.03.2017

Jste unaveni po náročném pracovním týdnu? Potřebujete už opravdu vypnout a odpočinout si? Naberte nové síly a energii a zrelaxujte, k tomu Vám dopomůžeme závěsná houpací sedačka, které nabízí E-shop CHATA24.cz. Nabídka určitě uspokojí i ty nenáročnější zákazníky.

Závěsná houpací sedačka Currambera Lounger

Je opravdu z čeho vybírat, z houpacích sedaček klasických a tradičních. Všechny tyto závěsné sedačky zajistí pohodlnou relaxaci vsedě, pro jednu osobu nebo více osob i pro děti. Vyrábí se ze dřeva nebo kovu a příjemných přírodních ekologických látek nebo textilií v kombinaci bavlna s polyesterem. Materiály jsou voděodolné, rychle usychají a jejich údržba je snadná. Dodávány jsou v různých jednobarevných či pestrobarevných odstínech, oblíbené jsou především proužkované nebo duhové barvy. Pohodlí houpací sedačky využijete jak v interiéru, tak i na zahradě, u bazénu či na terase. Velmi oblíbená a našimi zákazníky často vyhledávaná je závěsná sedačka pro dvě osoby BENCH DELUXE. Vyrobena je ze dřeva a přírodní bavlny velmi příjemné na dotek. V nabídce je v odstínech barevné káro, vínové pruhy a v modré barvě. Všechna tato provedení velmi dobře ladí s okolím. Tato sedačka je určena všem, kteří chtějí relaxovat a odpočívat ve dvou. Pro náročnější zákazníky nabízí náš E-shop CHATA24.cz závěsná houpací sedačka Currambera Lounger vynikající svou pohodlností a elegancí. Skládá se z dřevěné konstrukce a je určena pro dvě osoby. Vyráběna je v několika barevných provedeních z pevné hustě tkané 100 % bavlny, která se vyznačuje výdrží i při extrémní zátěži

Závěsné houpací sedačky pro relax

K houpacím sedačkám je možno dokoupit doplňky jako stojany, uchycení houpací sedačky, závěsné háky a karabiny. Pokud si chcete opravdu odpočinout, vyberte si z naší široké nabídky houpacích sedaček. Zajisté to ocení i vaše děti a vnoučata, která k vám na prázdniny bude lákat třeba zrovna tato závěsná houpací sedačka.

Houpací sedačka závěsná

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.