Zahradní nábytek pro správný relax

Zahradní nábytek pro správný relax

10.03.2017

Těšíte se už na víkend? Potřebujete si odpočinout po náročném pracovním týdnu? Chcete si vypít kávu či vychutnat skleničku pěkně v klidu a pohodě? Pro chvíle odpočinku nabízí náš E-shop www.CHATA24.cz pohodlný zahradní nábytek, který vám umožní opravdu relaxovat a nabrat potřebnou energii.

Dřevěný zahradní nábytek pro vášdomov

Ať již bydlíte v bytě či rodinném domku, jste majiteli chaty nebo chalupy, máme pro vás nabídku, která vás jistě potěší. Nabízíme nábytek do interiéru i do exteriéru, hodící se na balkon, do zahrady, na terasu, k bazénu i do zimní zahrady. Z nábytku vyrobeného ze dřeva a kovu si jistě vybere každý i ten nejnáročnější spotřebitel. Na našem E-shopu jsou sestavy zahradního nábytku různých velikostí i provedení, s lavicemi, židlemi, křesly, některé jsou i s polstry, servírovacím vozíkem a lehátkem. Nebo si sami můžete sestavit soupravu dle vašeho vkusu z výběru samostatných stolů, mnohdy rozkládacích, lehátek, křesel, židlí, lavic a laviček. Velmi oblíbená je také dřevěná trojmístná voděodolná houpačka WORTHERSEE vyrobená ze severské borovice se stříškou z polyesteru přírodní barvy. Tuto houpačku ocení dospělí a především také děti. Z nábytku pro děti můžete zakoupit dětský dřevěný stůl, židle, lavice a hodně žádané dětské pískoviště s krytem i bez krytu. Pro zahradu můžete také využít dřevěné květináče, malé, střední či velké od velikosti 75 x 25 x 22 cm až po velikost 75 x 45 x 29 cm, servírovací vozík na kolečkách a zahradní dřevěnou truhlu.

Zahradní kovový nábytek pro váš domovov

E-shop CHATA24.cz také nabízí řadu doplňků k nábytku, jako jsou polstry a podušky v různých barevných provedeních s náplní molitanovou nebo z polyesterového rouna pro jedno sedadlo nebo pro více osob. Nešetřete na sobě a doma si dopřejte v této době opravdu potřebnou relaxaci. Příjemné chvíle strávené v našem zahradním nábytku vám přeje E-shop CHATA.cz

Zahradní nábytek ze dřeva a kovu

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.