Vybíráme správný regál

Vybíráme správný regál

05.03.2017

Už vás nebaví vyhýbat se v garáži, sklepě či půdě věcem nahromaděným a naskládaným bez ladu a řádu? Nemůžete se již v tom chaosu vyznat? Navíc ještě zjistíte, že vlastníte různé součástky, které už na nic nepoužijete a potřebujete je přehledně uskladnit? A co teprve různé sbírky z mládí, které jsou naskládané porůznu v krabicích, které není možno ani spočítat. Jedním slovem řečeno, potřebujete si udělat pořádek. Nastává otázka jak co nejjednodušeji na to? Řešením pro vás je plastový nebo kovový regál.

Kovové regály

Na našem E-shopu CHATA24.cz nabízíme regály kovové i plastové s různou nosností polic od 25 kg až po 400 kg a výškou pohybující se v rozmezí 1 310 mm až 2700 mm. Výběr je opravdu veliký, regály jsou šroubované, bezšroubové i montované, s policemi či bez polic. Všechny tyto regály se vyznačují snadnou montáží a lehkou sestavitelností. V nabídce jsou se stojinou dělenou nebo vcelku. Mají opravdu širokou škálu upotřebení, jak pro komerční účely do továren, firem, obchodů, tak i pro soukromé spotřebitele do domácností. Své uplatnění naleznou například v archivech, skladech, garážích, půdách i sklepech. Některé regály lze rozložit na dva díly a použít jako dílenský stůl. Většinou jsou dodávány včetně spojovacího materiálu, rohových výztuh a plastových patek. Velmi oblíbený a hodně prodávaný kovový regál RZ1 1500x750x300/4 police vyrobený z pozinkovaného plechu jistě najde využití v mnoha domácnostech. Z neprodávanějších regálů vhodných do skladu, garáže, či sklepa je celokovový regál THOR 1800x900x400 s 5 kovovými policemi o nosnosti police 60 kg s dělenou stojinou.

Příště až nebude vědět, co s různými součástkami poděděnými po vašem pradědečkovi, kterého už znáte pouze z fotografií, různými šroubky, nářadím volně se povalujícím nebo sadou nářadí? Tak neváhejte a vyberte si v našem E-shopu www.Chata24.cz vhodný regál v kovovém nebo plastovém provedení.

Kovový regál

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.