Vybíráme nadzemní bazén

Vybíráme nadzemní bazén

01.03.2017

Parné léto, vzduch se ani nehne, modrá obloha, slunce pálí a my nemyslíme na nic jiného, než na osvěžení ve vodě. Můžeme se vypravit na koupaliště, k rybníku, k řece, na pískárnu nebo na plovárnu. Je to příjemné, ale ty nástrahy, které nás tam čekají. Voda není pokaždé úplně čistá, žijí v ní různé organismy a nám hrozí různé žaludeční nebo střevní problémy, vyrážky, ekzémy, záněty očí a močového ústrojí. Pokud se chceme těmto problémům vyhnout a chránit sebe a především naše děti, které jsou nejcitlivější, rozhodneme se jednoznačně pro nadzemní bazén.

Nadzemní bazén Marimex

V bazénech je opravdu velký výběr, od nejlevnějších po ty nejdražší, od malých objemů  až po opravdu velkokapacitní bazény. Zvolit si můžeme kulaté, hranaté či obdélníkové. Vyrábějí se většinou v modré barvě výborně se hodící k létu. V nabídce jsou bazény bez filtrace, s filtrací buď pískovou nebo kartušovou, s podložkou, krycí plachtou, schůdky, konstrukcí či časovým spínačem na filtraci. Řada z nich je vyrobena z trojitého PVC, který zaručuje dlouhou trvanlivost. Velmi oblíbené jsou bazény nadzemní, jejich velká přednost je snadná sestavitelnost. Tyto nadzemní bazény jednoduše po sezoně vypustíme, vyčistíme a uskladníme na suché místo, kde opět čekají na další léto. Kromě bazénu sezonních nabízíme i celoroční jako je například nadzemní bazén Orlando, vyrobený z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová fólie, kterou se přikrývá v zimním období, je odolná proti mrazu. K nadzemním bazénům bez příslušenství doporučujeme dokoupit alespoň ochrannou podložku, plachtu na zakrytí a pískovou nebo kartušovou filtraci.

Nadzemní bazén Orlando, Florida

Myslete na sebe i na své děti a vnoučata a pořiďte jim nadzemní bazén, který budete všichni užívat v pohodlí domova na vaší zahradě, chatě či chalupě. K bazénu ještě doporučujeme vhodný zahradní nábytek, který navodí správný čas odpočinku s rodinou.

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.