Vybíráme houpací sítě

Vybíráme houpací sítě

15.03.2017

Také trávíte většinu volných chvil nebo i dovolenou na zahradě, chatě či chalupě? Dáváte raději přednost před zahraniční dovolenou jistotě domova? Sluníčko příjemně hřeje, všude okolo je klid, my sedíme u šálku kávy a dopřáváme si zasloužený odpočinek. A proč si ho nezpříjemnit? K tomu vám dopomůžou houpací sítě, které nabízí náš E-shop www.CHATA24.cz

Houpací sítě s tyčí

V nabídce jsou houpací sítě s tyčí i bez tyče vyrobené z různých kvalitních textilií, ze syntetických materiálů, z jemného padákového hedvábí, z textilií v kombinaci bavlna a polyester, z nylonu a z čisté bavlny. Jsou zhotovené v nádherných barvách jednobarevných, přírodních, pestrobarevných, duhových, pruhovaných, s maskovacím vzorem, s pouštním vzorem, s překrásnými potisky v barvě třešní, borůvek, meruněk, kiwi a řadě dalších. Většina houpacích sítí je z voděodolných materiálů jehož předností je rychlost, se kterou usychá na slunci, stálobarevnost a snadná údržba. Některé houpací sítě jsou i polstrované, nabídka je opravdu široká. Určené jsou pro jednu osobu, pro více osob, pro děti a nabízíme i sítě cestovní. Často prodávaná a u našich zákazníků hodně oblíbená je houpací síť Miss Brasil v různých barevných provedeních, vhodná na zahrady, terasy i do interiérů. Řada houpacích sítí je dodáván i se stojanem vyrobeným z plastu, kovu nebo dřeva a jinými doplňky jako je např. moskytiéra uzavíratelná na zip a vak. K houpacím sítím nabízíme ještě různé příslušenství jako stoleček, nebo ochranný kryt.

Houpaci síť a stojan

Pro ještě příjemnější pohodlí doporučujeme dokoupit polštářek SUEŇO vyrobený z ekologické biobavlny ve světlé barvě o rozměru 50 x 50 cm určený k houpacím sítím, k dostání je i povlak. Užijte si opravdové chvíle pohody a relaxujte s našimi zahradními sítěmi od E-shopu CHATA24.cz.

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.