Kotec pro psa a jeho výběr

Kotec pro psa a jeho výběr

01.04.2017

Plánujete nový přírůstek do rodiny? Rozhodli jste se pro většího psa? Zajistěte mu to správné bydlení ještě před jeho příchodem. Vyberte mu v našem E-shopu CHATA24.cz pěkný pohodlný kotec pro psa. Věříme, že zde naleznete jistě ten nejvhodnější pro vašeho čtyřnohého přítele, který ho spolehlivě ochrání před zimou i horkem, sněhem, deštěm i větrem a vždy mu zajistí pohodlné bezpečí.

Kvalitní kotec pro psa

Mimo psích kotců klasických nabízíme i rohové, kombinované, s dělící stěnou a s přístavkem. Kotce pro psy jsou vyrobeny z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky, výplně stěn jsou dřevěné ošetřené bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány a tím je zaručena dlouhá životnost a odolnost. Čelní strany jsou ze síťoviny. Praktická otvíratelná a odnímatelná střecha umožňuje snadné čištění. Vyrobena je z trapézového pozinkovaného plechu, jehož předností je pevnost a dlouhá životnost. Konstrukce kotce zajišťuje správný vývoj psa. V kotci se může pes volně pohybovat, dobře sledovat okolí a necítí se tam omezován. Pro udržení čistoty je možno v kotci namontovat misku s držákem pro krmivo i pro vodu. Kotec pro psa má podlahu tvořenou ocelovým rámem s nožičkami, na který jsou položeny omyvatelné, mrazuvzdorné, nepropustné a nehořlavé desky. Tím je pes od spodu ochraňován před zimou a vlhkem. Jsou určeny pro velká i malá plemena psů i pro štěňata k celoročnímu užívání.

Kotec pro psy

Sítěný kotec pro psa patří mezi nejprodávanější. Často jsou využívány chovatelskými stanicemi nebo i Policií České republiky. V naší nabídce také naleznete misky s držákem nebo misky s otočným držákem různých velikostí.  Se správným výběrem pro vašeho čtyřnohého miláčka vám vždy ochotně pomůže náš E-shop www.Chata24.cz

Psí kotce pro čtyřnohého přítele

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.