Bouda pro psa a její výběr

Bouda pro psa a její výběr

25.03.2017

Máte doma vy nebo vaše děti čtyřnohého přítele? Stále ještě s vámi bydlí v pelíšku v obýváku nebo dokonce se s ním dělíte o postel? Co takhle mu poskytnout maximální pohodlí, které je možné? Toto splní kvalitní bouda pro psa. Ta ho spolehlivě ochrání před sněhem, deštěm, větrem nebo horkem.

Bouda pro psa

V našem E-shopu www.CHATA24.cz naleznete velký výběr příbytků pro své miláčky, psí boudy nabízíme pro menší rasy, ale i pro ty větší. Na své si zde přijde pejsek menší vzrůstem, ale i větší a střední plemeno. Bouda pro psa je izolovaná i bez izolace. Boudy jsou vyrobené z přírodního smrkového dřeva a ošetřeny bezbarvým nátěrem odpuzujícím vlhkost a plíseň. Rovná odklápěcí střecha s izolací dobře chrání před nepříznivým počasím a zaručuje tak její dlouholetou trvanlivost. Krytina z pozinkovaného plechu dobře vzdoruje všem povětrnostním vlivům. Všechny psí boudy jsou vybaveny nožičkami, které od spodu chrání před vlhkem a zimou i při velkých mrazech. Vstup, který by mohl váš miláček z dlouhé chvíle okusovat, je opatřen kvalitním odolným pozinkovaným plechem. Náš E-shop CHATA24.cz má také v nabídce příslušenství pro psí boudy, jako jsou misky různých velikostí, misky s otočným držákem a dřevěné podlážky k boudě o rozměrech od 80 x 90 cm až po velikost 160 x 90 cm pro největší psy.

Psí bouda

Věříme, že v našem E-shopu si vybere každý pro svého čtyřnohého přítele jen to nejlepší. Vždyť je to právoplatný člen domácnosti, tak proč mu nezpříjemnit život? A kvalitní bouda pro psa jistě toto splní. Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka, proto se o něj musíme postarat co nejlépe.

Boudy pro psy

Chcete se zeptat?

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro přidání zprávy.